Про компанію


ТОВ «Дезант» - авторизований дистриб'ютор продукції провідної європейської фірми «Laboratoires ANIOS».Компанія «Лабораторії АНІОС» (Laboratoires ANIOS, Франція) очолює список європейських лідерів з виробництва дезінфекційних засобів. Кожен день компанія виробляє більш ніж 120 000 одиниць продукції. Кожен рік на нові розробки компанія витрачає 15 млн євро та виводить на ринок до 20 нових продуктів. Продукція «Лабораторій АНІОС» постачається у більш ніж 80 країн світу.

Назва фірми «Аніос» означає «проти мікробів», походить від латинського: "А" - негативна приставка "анти" та "ніос" - мікроби.Компанія «Лабораторії АНІОС» складається з трьох спеціалізованих лабораторій, які використовують найновіші наукові досягнення в таких областях, як антимікробні технології, детергенти, ензими, захист матеріалів від корозії. Хімічна лабораторія винаходить нові ефективні антисептичні, дезінфекційні, мийні та очищувальні засоби, що відповідають потребам безпеки користувачів та навколишнього середовища.
Мікробіологічна лабораторія тестує ефективність розроблених антимікробних засобів згідно з Європейськими та французькими національними стандартами на штамах збудників внутрішньолікарняних інфекцій.
Лабораторія з обслуговування клієнтів вивчає сумісність засобів з різними матеріалами, що використовуються в медичних закладах та промисловості.

Система управління якістю при розробці, виробництві, зберіганні, доставлянні та реалізації продукції в «Лабораторії АНІОС» сертифікована AFAQ AFNOR згідно зі стандартом ISO 9001:2000. Компанія «Лабораторії АНІОС» також отримала сертифікати ISO 14001 та OHSAS 18001, які підтверджують, що фірма застосовує та забезпечує систему заходів з охорони та раціональному використанню навколишнього середовища та Систему менеджменту професійної безпеки та здоров'я.
З 2004 року компанія «Лабораторії АНІОС» невпинно слідує принципам Програми ANIOSAFE (Аніосейф - від англ. Safe - безпечний). Це - добровільно прийняті обов'язки стосовно трьох загальних характеристик продукції, що виробляється: якість, безпека, екологічність. Знак «АНІОСЕЙФ» на етикетці - гарантія того, що продукт виготовлений з дотриманням принципів АНІОСЕЙФ. При розробці ефективних антимікробних засобів, що не шкодять людині та навколишньому середовищу, Програма АНІОСЕЙФ передбачає дотримання більш строгих принципів, ніж заходи, що затверджені законодавством на кожному з етапів розробки та використання продукції, що виробляється: сировина, склад, виробництво, пакування, транспорт, застосування.

На початок