Засоби для дезінфекції та очистки поверхонь

 

Сурфаніос преміум НПК UA

Засіб для ефективної дезінфекції та ретельного очищення поверхонь та виробів медичного призначення, дезінфекції інструментів, у тому числі суміщеної з передстерилізаційним очищенням. Особливо придатний для неонатальних, педіатричних відділень, геріатричних та дитячих закладів, шкіл, санаторіїв та ін.
Без кольору та запаху. Не містить алергенів.
Відмінно сумісний з матеріалами.
Багаторазове застосування робочих розчинів – 7 діб.

 

Сурфаніос/Сурфаніос лемон фреш UA
(Surfanios/Surfanios lemon fresh UA)

Засоби для ефективної дезінфекції та ретельного очищення поверхонь та виробів медичного призначення, дезінфекції, у тому числі. суміщеною з передстерилізаційним очищенням та стерилізацією інструментів.
Не містять алергенів. Відмінно сумісні з різними матеріалами.
Стабільність робочих розчинів – 7 діб.
Короткий час експозиції: 5-15 хв
Низька концентрація робочих розчинів: 0,05-0,25 % 

 

Аніосурф преміум НПК UA
(Aniosurf premium NPC UA)

Засіб для ефективної дезінфекції та ретельного очищення обладнання та ВМП  Без кольору та запаху. Має бактерицидні (вкл. MRSA), туберкулоцидні, фунгіцидні (у тому числі чорна пліснява), віруліцидні (ВИЛ, віруси гепатиту А, В, С та ін.) властивості, відмінно суміщений з матеріалами, не потребує змивання, не містить альдегідів, фенолу, активного хлору, фосфатів. Особливо придатний для неонатальних, педіатричних відділень, геріатричних та дитячих закладів, шкіл, санаторіїв та ін.
Стабільність робочих розчинів - 7 діб.

 

ДДМ ЕКО
(DDM ECO)

Економічний та високоефективний засіб для очищення та дезінфекції. Особливо придатний для обробки поверхонь (підлога, стіни, двері, обладнання та ін.) у харчоблоках, кухнях, пунктах роздачі їжі, а також некритичних об'єктів лікувальних закладів. Не викликає корозію. Для дезінфекції поверхонь може використовуватися разом із розпилювачем або піноутворюючем. Робочі розчини добре видаляють білкові, жирові та інші забруднення. Без запаху. Біологічно розкладається. Засіб безпечний для здоров'я людей.

Сурфа'сейф
(Surfa'safe)

Готовий для застосування засіб у вигляді піни для очищення та дезінфекції виробів медичного призначення та поверхонь, у тому числі. чутливих до спиртів. Має бактерицидні, туберкулоцидні, фунгіцидні та віруліцидні властивості.
Надчудові мийні властивості.
Повністю відсутній запах.
Особливо придатний для обробки кувезів, датчиків УЗВ, барокамер, соляріїв та ін.

 

Віп'аніос преміум
(Wip'anios premium)

Готовий до застосування засіб у вигляді вологих серветок для очищення та дезінфекції виробів медичного призначення та поверхонь, у тому числі чутливих до спиртів.
Має бактерицидні, туберкулоцидні, фунгіцидні та віруліцидні властивості. Видатні мийні властивості.
Повністю відсутній запах. Особливо придатний для обробки кувезів, датчиків УЗВ, барокамер, соляріїв та ін.

 

Аніоспрей квік UA
Аніоспрей квік НПК UA
(Aniospray quick UA
Aniospray quick NPC UA)

Готовий до застосування швидкодійний дезінфекційний засіб для обробки поверхонь та виробів медичного призначення, у тому числі інструментів. Сумісний з такими матеріалами як: неіржавіюча сталь, алюміній, мідь, латунь, поліетилен, поліпропілен, полістирол, поліамід, твердий та м'який поліхлорвініл, тефлон, вітон, силікон, латекс, гума та ін.
Не сумісний з лаковим покриттям на основі спиртів, акриловим склом (плексиглас), нітрильним каучуком та іншими матеріалами, що чутливі до дії спиртів.
Засіб Аніоспрей квік НПК UA не має запаху.

 

Аніос СПС преміум
(Anios SPS premium)

Засіб, що не має аналогів в Україні. Готовий до застосування. Видалення накипи, мінеральних та органічних забруднень, водного каменю та дезінфекція в одній процедурі. Застосовується для різних поверхонь. Короткий час експозиції 5-15 хв. Сумісний з неіржавіючою  сталлю, пластиком, склом, керамікою, фаянсом, емаллю. Засіб безпечний для здоров'я людей.
Пакування: флакон з розпилювачем 750 мл.

 

Аніос ДТС
(Anios DTS)

Багатофункціональний готовий до застосування засіб для очищення та видалення плям різного походження з будь-яких поверхонь (видалення слідів від чорнил, фломастера, маркера, ручки, олівця, фарби, помади, гуми (підошви взуття, шин, м'ячів); видалення забруднень на комірці сорочці, манжетах, на текстилі; видалення плям крови, харчових продуктів (вина, кави, чаю); видалення стійких забруднень на лабораторних столах, будь-яких поверхнях; очищення скла та видалення розводів). Зручний флакон із насадкою для розпилення.
Пакування: флакон з розпилювачем 750 мл.