Засоби для дезінфекції та стерилізації поверхонь

 

Аніозим сінержи 5
(Aniosyme synergy 5)

Унікальний засіб на основі п'яти ензимів для очищення (у тому числі передстерилізаційного) ВМП, включаючи жорсткі та гнучкі ендоскопи, стоматологічні, хірургічні та інші медичні інструменти. Має бактеріостатичну та фунгістатичну дію. Придатний для використання у автоматичних мийних машинах та УЗ-ваннах. Руйнує біоплівки.
Стабільність робочих розчинів – 7 діб.

 


Аніозим ДД1 UA
(Aniosyme DD1 UA)

Унікальний трьох ензимний засіб, що не має аналогів, для дезінфекції, передстерилізаційного очищення (у тому числі суміщених в одному процесі), дезінфекції високого рівня та холодної стерилізації виробів медичного призначення, у тому числі інструментів, гнучких та жорстких ендоскопів. Швидка дія, висока мікробіологічна активність, захист від корозії, відмінна очищувальна спроможність, сумісність з матеріалами, гіпоалергенність.
Руйнує біоплівки.
Придатний для використання в УЗ-ваннах. Можливе багаторазове використання робочих розчинів (7 діб).

 

Аніозим XL3
(Aniosyme XL3)

Засіб на основі інноваційної формули. Сучасна комбінація активнодіючих, мийних компонентів нового покоління та трьох ензимного комплексу. Призначений для дезінфекції, передстерилізаційного очищення (у тому числі суміщених в одному процесі), ДВР ВМП. Відмінна сумісність з широким спектром матеріалів, включно з матеріалами з яких виготовлено ендоскопічне обладнання, мікрохірургічні інструменти та вироби з оптикою. Руйнує біоплівки за 5 хв. Придатний для використання в УЗ-ваннах, автоматичних мийних машинах. Стабільність робочих розчинів - 7 діб.

 

Аніосепт актив
(Aniosept activ)

Іноваційний високоефективний засіб у вигляді порошку на основі надоцтової кислоти для дезінфекції та передстерилізаційного очищення (у тому числі суміщених в одному процесі), дезінфекції високого рівня та холодної стерилізації виробів медичного призначення, у тому числі інструментів, гнучких та жорстких ендоскопів. Має високу мікробіологічну активність. Руйнує біоплівки.
                              Режим стерилізації: 2% - 15 хв.

 


Стераніос 20% концентрат
(Steranios 20% concentre)

Концентрований розчин глутарового альдегіду (20%) для дезінфекції, ДВР та холодної стерилізації ВМП, включно з інструментами, гнучкими та жорсткими ендоскопами, стоматологічним інструментарієм (у тому числі эндодонтичним та борами). Режими: дезінфекції: 5-10% (за засобом) – 60-5 хвилин, ДВР: 5-10% (за засобом) –
15-10 хвилин, стерилізація: 5-10% (за засобом) – 60-15 хвилин. Відмінна сумісність з матеріалами, включно з ендоскопічною апаратурою, мікрохірургічними інструментами, інструментами з оптикою. Не викликає корозії. Стабільність робочих розчинів 30 діб. Засіб безпечний для навколишнього середовища.
Пакування: флакон 500 мл.

 

Аніоспрей квік UA
Аніоспрей квік НПК UA
(Aniospray quick UA
Aniospray quick NPC UA)

Готовий до застосування швидкодіючий дезінфекційний засіб для обробки поверхонь та виробів медичного призначення, у тому числі інструментів. Сумісний з такими матеріалами як: нержавіюча сталь, алюміній, мідь, латунь, поліетилен, поліпропілен, полістирол, поліамід, твердий та м'який поліхлорвініл, тефлон, вітон, силікон, латекс, гума та ін.
Не сумісний з лаковими покриттями на основі спиртів, акриловим склом (плексиглас), нітрильним каучуком та іншими матеріалами, що чутливі до дії спиртів.
Засіб Аніоспрей квік НПК UA не має запаху.